You are here:  / Nieruchomości i Architektura / Balustrady balkonowe metalowe ceny

Balustrady balkonowe metalowe ceny

Drewniane elementy w wykończeniu domu

Dom zbudowany, nadszedł czas na wykończenie. Bardzo ważnym elementem, który musi być spójny z wykończeniem elewacji jest balkon. Ostatnio bardzo popularne są elementy drewniane lub imitujące drewno wkomponowane w elewację. Najczęściej w formie drewnianych okiennic lub imitujących drewno paneli umiejscowionych na wysokości okien na rogach budynków.
Z tego typu elewacją idealnie komponują się balustrady balkonowe drewniane. Tego typu wykończenie balkonu jest niezwykle eleganckie i nowoczesne.
Przewaga jaką mają balustrady balkonowe drewniane nad często spotykanymi do tej pory balustradami szklanymi to zapewnienie lokatorom większej intymności. Są one nie przeźroczyste, dzięki czemu mieszkańcy mogą mieć pewność, że nikt nie widzi ani tego jak urządzony mamy balkon i co na nim robimy, ani tego jak wygląda pomieszczenie z którego wychodzi się na balkon.
Balustrady balkonowe drewniane aby długo wyglądały pięknie wymagają jednak specjalnej ochrony i pielęgnacji. Drewno wystawione na bezpośrednie działanie deszczu, śniegu, wiatru i słońca należy regularnie impregnować i lakierować.