You are here:  / Nieruchomości i Architektura / Pokazowy dom luksusowy w Sobieniach

Pokazowy dom luksusowy w Sobieniach

Pokazowy dom luksusowy w Sobieniach

Teoretycznie mam na rynku nieruchomości kryzys. Dotyczy on jednak jedynie nieruchomości z niksiej i średniej półki – te najbardziej luksusowe, cieszą się niezmiennym zainteresowaniem. Teraz, mając do dyspozycji przynajmniej milion złotych, można zamieszkać nieopodal Klubu Golfowego, zaledwie 30 km od Warszawy – w miejscowości Sobienie Jeziory.

Na terenie inwestycji Sobienie Królewskie Golf & Country Club, poza klubem golfowym, stadniną kortami tenisowymi, szkołą latania i ekskluzywnym hotelem, stanie też osiedle domów jednorodzinnych. Osiedle składać będzie się z 83 domów – w pierwszym etapie inwestycji powstanie ich 9. Na razie, przygotowano jeden dom pokazowy, który mogą oglądać zainteresowani nabyciem domu klienci.

W ramach inwestycji zaprojektowano dwa rodzaje domów – jedne o powierzchni 158,23 m2 parteru + poddasze użytkowe, drugie o powierzchni parteru 170,96 m2, również z poddaszem użytkowym i tarasami. Każdy dom, będzie miał do dyspozycji działkę.
Domy projektowane są z myślą o mieszkańcach całorocznych, ale również i o takich, którzy planują zakup domu przy polu golfowym jaki inwestycję w letnią rezydencję.

Ile kosztuje taka przyjemność? Od 950 tys. zł do 1500 tys. złotych – jest to więc prawdziwie luksusowa inwestycja.