You are here:  / Nieruchomości i Architektura / Płyty warstwowe – Polkowice

Płyty warstwowe – Polkowice

Płyty warstwowe ścienne stosowane są jako ściany osłonowe i ścianki działowe. Najczęściej wykorzystuje się je budując wielkie hale, centra handlowe czy magazyny. Występują płyty warstwowe z rdzeniem styropianowym oraz wełny mineralnej, takie płyty utrzymują ciepło i nie przepuszczają hałas.

Płyty, za pomocą łączników, są łatwe w montażu, są szczelne i ogniotrwałe. Każda płyta składa się z arkusza blachy, a w środku jest albo arkusz styropianu albo wełny mineralnej. Materiał ten jest produkowany z użyciem najnowszej technologii, zapotrzebowanie na tego typu produkt, jest bardzo duże, szczególnie, że budownictwo halowe ostatnio jest bardzo
popularne.
Wszelkiego rodzaju płyty są odporne na warunki atmosferyczne i. różne temperatury. Płyty posiadają łączniki, dzięki którym można je ze sobą połączyć i przytwierdzić do profili, zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, bowiem istnieje osobny rodzaj płyt ściennych jak również są płyty dachowe. Wielu producentów produkuje coraz to bardziej doskonałe płyty.